Hugo Boys 1 — FC Den Helder 1

Sunday 29 November — 14:00

Hugo's Sportpark
Middenweg 539 A
1704BE HEERHUGOWAARD
Aanvangstijd
14:00
Icon
Veld
veld 1
Speelduur
90
Icon
Poule
A
Icon
Klasse
4e klasse A
Competitie
Nederlandse reguliere competitie

Kleedkamers

Kleedkamer
Hugo Boys
-
Kleedkamer
FC Den Helder
-
Kleedkamer
Scheidsrechter(s)
-

Poulestand Nederlandse reguliere competitie

# Team G W GL V P + - PM
1 FC Den Helder 1 4 4 0 0 12 9 0 0
2 DWB 1 4 4 0 0 12 9 1 0
3 Texel 94 1 4 3 1 0 10 13 1 0
4 Hollandia T 1 4 3 0 1 9 14 6 0
5 Kleine Sluis 1 4 3 0 1 9 9 5 0
6 Callantsoog 1 4 2 0 2 6 7 4 0
7 KSV 1 4 2 0 2 6 6 8 0
8 Hugo Boys 1 4 1 2 1 5 8 6 0
9 Succes 1 4 1 1 2 4 7 10 0
10 S.V. Wieringerwaard 1 4 1 0 3 3 2 6 0
11 DWOW 1 4 1 0 3 3 6 14 0
12 Con Zelo 1 4 1 0 3 3 4 14 0
13 Dirkshorn 1 4 0 0 4 0 3 9 0
14 Strandvogels 1 4 0 0 4 0 3 16 0

Pouleuitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
Sun 11 Oct 2026 Succes 1 — Hugo Boys 1 2 - 2

Statistieken

Thuis gewonnen
Uit gewonnen
Percentage gewonnen
Hugo Boys
140 (49%)
104 (36%)
42%
FC Den Helder
54% (54%)
110 (37%)
46%

Historische resultaten

Seizoen Datum Wedstrijd Uitslag
Seizoen 2016/'17 17 apr. 2017 FC Den Helder 1 - Hugo Boys 1 2 - 2
Seizoen 2016/'17 18 dec. 2016 Hugo Boys 1 - FC Den Helder 1 2 - 3
Seizoen 2012/'13 28 apr. 2013 Hugo Boys 1 - FC Den Helder 1 1 - 0
Seizoen 2012/'13 28 okt. 2012 FC Den Helder 1 - Hugo Boys 1 0 - 1

Teams

Hugo Boys 1
Thuisteam
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Beers, Maarten
Berg, Moos van den
Cocq van Delwijnen, Jeffrey de
Does, Rick
Groen, Bo
Groot, Diesel
Haisma, Bas
Havermans, Danny
Kruijer, Ids
Laffra, Danny
Snoek, Bart
Stoop, Jorrit
Wit, Bob de
Overige staf
Entius, Adri Teammanager
Entius, Adri Assistent-scheidsrechter(club)
Technische staf
Weinbrecher, Ron Trainer/coach
FC Den Helder 1
Uitteam
Acquooij, Jip van Keeper
Afgeschermd Middenvelder
Bastiaans, Quinten Verdediger
Bernardina, Jonard Aanvaller
Borst, Cas Aanvaller
Buijs, Luca Aanvaller
Doorn, Daan van Verdediger
Frank, Rein Middenvelder
Gerssen, Kenny Aanvaller
Heijnis, Mika
Heinsbergen, Ebbe Middenvelder
Hofmeijer, Mathijs
Koningstein, Nathan Verdediger
Kramer, Jesse Middenvelder
Made, Owen van der Middenvelder
Mulder, Quinn
Oostindier, Kyan Verdediger
Philip, Wouter Middenvelder
Pietersz, Lemey Aanvaller
Zandwijk, Tom van Verdediger
Zanten, Finn van
Technische staf
Afgeschermd Trainer/coach
Buijs, Gino Mitchell Assistent-trainer/coach
Overige staf
Hofland, Jack Teammanager
Made, Cees Van der Teammanager